Головна › Країни › Італія › ITALIA Italia 90

ITALIA Italia 90

Італія

Слухати без реєстрації. За останній тиждень ми записали 978 треків, з них 353 різних.

Щойно звучало

  • 10:10Marina Rei - Un Inverno Da Baciare
  • 09:56Alessandro Canino - Brutta
  • 09:50Vasco Rossi - Quanti Anni Hai
  • 09:12Marina Rei - Un Inverno Da Baciare
  • 09:05Anna Oxa - Storie
  • 08:35Marina Rei - Un Inverno Da Baciare
  • 08:28Ivana Spagna - Il Cerchio Della Vita
  • 07:52Marina Rei - Un Inverno Da Baciare
  • 07:44Giorgia - Un'ora Sola Ti Vorrei
  • 07:36Marina Rei - Un Inverno Da Baciare
  • 07:29Franco Battiato - La Canzone Dell'amore Perduto
  • 07:08Marina Rei - Un Inverno Da Baciare
  • 07:01Paola Turci - Ringrazio Dio
  • 06:53Marina Rei - Un Inverno Da Baciare
  • 06:45Delta V - Il Primo Giorno Del Mondo
  • 06:38Marina Rei - Un Inverno Da Baciare
  • 06:31Vasco Rossi - Vivere
  • 06:24Marina Rei - Un Inverno Da Baciare
  • 06:17Alice & Skye - Open Your Eyes
  • 05:19Marina Rei - Un Inverno Da Baciare

Коли станція звучить щільніше

0006121823

Найчастіше цього тижня

трекразів
Marina Rei - Primavera (You To Me Are Everything)127
Davide De Marinis - Troppo Bella [A.F. Radio Edit]100
Marina Rei - Un Inverno Da Baciare53
Gino Paoli - Quattro Amici5
Pooh - Uomini Soli5
Jovanotti - Bella5
Pino Daniele - 'O cammello 'nnammurato5
Subsonica - Strade5
Umberto Tozzi - Gli Innamorati5
Articolo 31 - Guapa Loca5
Samuele Bersani - Freak5
Stadio - Generazione Di Fenomeni5
Audio 2 - Alle Venti5
Gianluca Grignani - Una donna così4
Toto Cutugno - Gli Amori4
Samuele Bersani - Spaccacuore4
Pierangelo Bertoli & Tazenda - Spunta La Luna Dal Monte4
Fiorella Mannoia - I Treni A Vapore4
Eros Ramazzotti - Un'altra te4
Frankie hi-nrg mc - Quelli Che Benpensano [Dj Stile Rmx]4

Кого ставлять найчастіше

виконавецьразів
Marina Rei195
Davide De Marinis100
Pino Daniele19
Samuele Bersani19
Articolo 3119
Vasco Rossi18
Nek18
Jovanotti16
Giorgia15
Luca Carboni15
Biagio Antonacci14
Ligabue13
Marco Masini13
Paolo Vallesi13
Umberto Tozzi13
Gianluca Grignani12
Antonello Venditti12
Renato Zero12
Toto Cutugno12
Zucchero12

Станції зі схожим ефіром

станціяспільного
DeeGay Club53 спільних треків
Radio Volami nel Cuore13 спільних треків
Radio Armisa6 спільних треків
Romantica Radio (RomanticaRadio Web)3 спільних треків

Що відбувається в ефірі

За останню добу станція відіграла 90 треків, з них 51 різних — приблизно 6 пісень на годину. Найчастіше повторювалася «Marina Rei - Un Inverno Da Baciare» — 40 разів, а більше за інших ставили Marina Rei. Щільніше за все станція звучить близько 00:00, тихіше — близько 13:00. За добу з'явилося 15 пісень, яких у попередні дні в ефірі не було.

353 різних пісень на 978 проігрувань — це щільна ротація навколо обмеженого набору хітів: пісня повертається в середньому кожні 2.8 виходи.

Про станцію

За минулий тиждень найчастіше звучав Marina Rei: 195 із 978 записаних пісень (20%). Далі — Davide De Marinis (100) і Pino Daniele (19). Різних виконавців за тиждень: 126; кожна пісня в середньому звучала 2.8 раза. Нових пісень за останню добу, яких не було в попередні дні: 15. Найбільше спільної музики — з DeeGay Club, Radio Volami nel Cuore і Radio Armisa: ці станції грали ті самі пісні цього тижня.

ITALIA Italia 90 — станція з регіону Lombardia, Італія. Мова ефіру: італійська. Потік: 128 kbps.

ITALIA Italia 90 мовить із країни Італія.

Ми слухаємо потік самі й записуємо, що йде в ефір: 978 треків за тиждень, з них 353 різних, 126 виконавців. Усі списки на цій сторінці зібрані саме з цього, а не з того, як станція себе описує.

Питання

Що грає на ITALIA Italia 90 просто зараз?

Поточний трек з'являється у програвачі одразу після натискання — ми читаємо його просто з потоку. Трохи нижче — що звучало останніми годинами.

Чи безкоштовно слухати ITALIA Italia 90?

Так. Потік грає просто у браузері: ані реєстрації, ані застосунку, ані оплати.

Звідки взяті списки треків?

З самого ефіру станції. Ми звертаємось до потоку раз на пару хвилин і записуємо назву треку, яку повідомляє станція, з позначкою часу. Тут нічого не вгадано й не куплено на стороні.